Uitslag ringrijden 'Sandenburgh', 22 juni 2024

Nr. Naam 20 ringen Overig
1 Roy Paauwe 20 Dagwinnaar
2 Bram van Boxel 20  
3 Rick Eckhardt 20 3de beker
4 Sebastiaan Sturm 20 1e beker, beeld 'ringrijder Sandenburgh' 
5 Dennis Willeboordse 20  
6 Anouk Langebeeke 19  
7 Krijn Coppoolse 19 2de beker
8 Gijs van den Broeke 19 Pollepel
9 Melanie Jobse 16  
10 Nathalie de Later 16  
11 Heléne Louwerse 16  
12 Wessel van Es 15  
13 Stijn Coppoolse 15  
14 Milan Baas 15  
15 Anna Remijn 14  
16 Simone Janse 14  
17 Sterre Alewijnse 14  
18 Wilbert Koole 14  
19 Hanna Jonker 12  
20 Vera van der Meulen 11  
21 Lisanne Janse 10  
22 Kim Houterman 10  
23 Femke Dingemanse 9  
24 Anne Blankers 9  
25 Adriaan Reijnierse 9  
26 Larissa Harthoorn 7  
27 Joelle Joosse 7  
28 Julia Tavenier 4  

Uitslag ringrijden Gapinge, 15 juni 2024

Nr. Naam 30 ringen Overig
1 Rick Eckhardt 30 3e beker
2 Melanie Jobse 29  
3 Sebastiaan Sturm 29 1e beker
4 Bram van Boxel 28  
5 Nathalie de Later 27  
6 Chris Sturm 26 6e beker
7 André van Maldegem 26 4e beker
8 Dennis Willeboordse 26 7e beker, pollepel
9 Bennie Paauwe 26 2e beker
10 Nynke Eckhardt 25 1e jeugdbeker
11 Ingmar Alewijnse 25  
12 Helene Louwerse 24  
13 Roy Paauwe 24  
14 Abco Jobse 24 5e beker
15 Jent van Keulen 24 2e jeugdbeker
16 Elise Willeboordse 23  
17 Hanna Jonker 22  
18 Milan Baas 22 3e jeugdbeker
19 Anne Blankers 21  
20 Kristel Blok 19  
21 Marcel Raats 19  
22 Sterre Alewijnse 18  
23 Vera van der Meulen 18  
24 Femke Dingemanse 17  
25 Anouk Langebeeke 16  
26 Nada van Horssen 15  
27 Deborah de Bruijn 10  
28 Emma Dingemanse 7  
29 Gert Jan de Goffau 7  
30 Lisanne Janse 5  

Uitslag ringrijden 10 mei 2024

Na 25 beurten    
       
1 André van Maldegem 25  
2 Bram van Boxel 25  
3 Rick Eckhardt 25 1e beker grote finale
4 Krijn Coppoolse 24 2e beker grote finale
5 Roy Paauwe 24 3e beker grote finale
6 Gijs van den Broeke 24 pollepel
7 Dennis Willeboordse 24  
8 Moniek Corbijn 23  
9 Stijn Coppoolse 22  
10 Bennie Paauwe 22  
11 Wessel van Es 21  
12 Melanie Jobse 21 1e beker kleine finale
13 Anouk Langebeeke 19 2e beker kleine finale
14 Wilbert Koole 18  
15 Chris Sturm 18 3e beker kleine finale
16 Daniël de Nood 17  
17 Hanna van den Broeke 17  
18 Milan Baas 17  
19 Paul van den Broeke 17  
20 Simone Janse 17  
21 Vera van der Meulen 16  
22 Hanna Jonker 16  
23 Anna Remijn 15  
24 Sterre Alewijnse 14  
25 Elvira Hersbach 13  
26 Anne Blankers 13  
27 Julia Tavenier 13  
28 Timo de Nood 12  
29 Nada van Horssen 10  
30 Larissa Harthoorn 10  
31 Joppe van den Broeke 8  
32 Gert-Jan de Goffau 8 debutant

 

Zeeuws Kampioenschap ringlopen
8 juli, Stal de Pagter
Hoogelande

1e folkloristische dag
11 juli
Abdij Middelburg

 ======================