WEDSTRIJD AGENDA 2016

APRIL

datum wedstrijd plaats tijden
27 Demonstratie ringrijden Tholen 11:00 - 17:00 
  Ringrijden Middelburg 08:00 - 17:30

MEI

6 Ringrijden Camping in de Bongerd ism Gapinge Oostkapelle 10:00 - 17:00
  Ringrijden IJsboerderij de Koehoorn Meliskerke 10:00 - 17:00
7 Jongerenwedstrijd (2 banen) Biggekerke 08:00 - 17:00
14 Ringrijden ism Souburg Ritthem 09:00 - 18:00
  Ringrijden Grijpskerke 08:00 - 17:00
  Ringrijden Sandenburgh Veere 10:00 - 17:00
  Ringrijden Kapelle 08:00 - 17:00
  Demonstratie ringrijden Terneuzen 11:00 - 17:00
17 Ringrijden 3e pinksteren  Koudekerke   08:00 - 18:00
  Ringrijden 3e pinksteren  Oostkapelle  08:00 - 17:30 
  Ringrijden 3e pinksteren  Nieuwland  08:00 - 17:00 
  Ringrijden 3e pinksteren  Souburg  08:30 _ 17:00 
21  Ere klas kampioenschap  Biggekerke  08:00 - 17:30 
28  1e klas kampioenschap  Westkapelle  08:00 - 17:30 

JUNI

4 2e klas kampioenschap Kapelle 08:00 - 17:30
11 3e klas kampioenschap Oostkapelle 08:00 - 17:30
17 Ringrijden Grijpskerke 13:30 - 21:00
18 Demonstratie ringrijden Paardoes Vlissingen 11:00 - 17:00
  Ringrijden Gapinge 09:00 - 17:30
  Ringrijden Ovezande 10:00 - 16:00
  Ringrijden koppelwedstrijd Zoutelande 08:00 - 17:00
22 Demonstratie ringrijden Ter Reede Vlissingen 11:00 - 17:00
25 Ringrijden Biggekerke 08:00 - 17:30
  Sjezen rijden Ritthem 13:00 - 18:00
  Ringrijden Arnemuiden 08:00 - 17:00

JULI

2 Ringrijden Serooskerke 08:00 - 17:30
  Ringrijden Kermis Domburg 07:30 - 18:00
9 Ringrijden Aagtekerke 07:30 - 17:30 
  Ringrijden Meliskerke 08:00 - 17:30
  Ringrijden Camping Karnemelkshoek Ritthem 09:00 - 17:00
  Sjezen rijden Veere 11:00 - 17:00
14 1e Folkloristische dag ringrijden Middelburg 09:00 - 16:30
  1e Folkloristische dag sjezen Middelburg 09:30 - 17:30
15 Sjezen rijden jubileumwedstrijd Koudekerke 16:00 - 20:00
16 Demonstratie  ring-en sjezen rijden IJzendijke 10:00 - 16:30
  Ringrijden WES wedstrijd Westkapelle 07:30 - 18:00
21 Ringrijden Camping Duinzicht Koudekerke 13:00 - 20:00
22 Sjezen rijden Aagtekerke 17:00 - 21:00
23 Sjezen rijden Serooskerke 11:00 - 17:00
  Ringrijden Zoutelande 08:00 - 17:00
  Ringrijden demonstratie Domburg 12:00 - 20:00
  Sjezen rijden Grijpskerke 15:30 - 21:00
25 Zeeuws Kampioenschap Ringlopen Grijpskerke 13:00 - 17:00
26 Sjezen rijden Meliskerke 17:00 - 20:30
27 Ringrijden Camping de Pekelinge Oostkapelle 15:00 - 21:00
  Sjezen rijden Zoutelande 17:00 - 21:00
29 Ringrijden Vrije wedstrijd Vlissingen 08:00 - 18:00
30 4e klas kampioenschap Vlissingen 08:00 - 18:00

AUGUSTUS

2 Sjezen rijden Vlissingen 13:00 - 19:00
3 Sjezen rijden Oostkapelle 15:30 - 21:00
  Ringrijden Kaasboerderij Schellach Middelburg 15:00 - 21:00
  Ringrijden Camping de Boomgaard Westkapelle 14:00 - 21:00
4 Ringrijden boeregoed Zoutelande 13:00 - 21:00
5 Sjezen rijden Biggekerke 16:00 - 20:30
6 Ringrijden gehuwden Koudekerke 08:00 - 18:00
  Ringrijden Vrouwenpolder 08:00 - 17:30
  Ringrijden Domburg 08:00 - 18:00
10 Ringrijden Camping Ons Buiten Oostkapelle 18:30 - 21:00
  Sjezen rijden Westkapelle 17:00 - 20:30
12 Ringrijden boeregoed Meliskerke 14:00 - 20:30
13 Demonstratie ring-en sjezen rijden Burgh 10:00 - 17:00
  Ringrijden  Ritthem 08:00 - 18:00
18 2e Folkloristische dag,
zeeuws kampioenschap ringrijden
Middelburg 08:00 - 18:00
20  Ringrijden  Oostkapelle  08:00 - 17:30 
  Sjezen rijden  Vrouwenpolder  11:00 - 17:00 
22  Ringrijden Camping `t Hoge Licht  Westkapelle  14:00 - 21:00 
24  Ringrijden Groepsac. Weltevreden  Oostkapelle  15:00 - 21:00 
27  Ringrijden  Veere  08:00 - 17:30 
  Ringrijden  Kapelle  08:00 - 17:00 
  Ringrijden Simnia  Domburg  09:00 - 17:00 
  Ringrijden  Westkapelle  08:00 - 18:00 
  Ringrijden  Biggekerke  08:00 - 17:30 
  Ringrijden Dishoek  Koudekerke  09:00 - 17:00 

SEPTEMBER

3 Ringrijden Grijpskerke 08:00 - 17:00
  Ringrijden dorpsfeest Nieuwland 08:00 - 17:00
  Sjezen rijden Gapinge 11:00 - 17:30
  Ringrijden Aagtekerke 08:00 - 17:00
10 Demonstratie ringrijden Giessen 11:00 - 17:00
  Sjezen Monumentendag Kloetinge 12:00 - 17:00
  Ringrijden jubileumwedstrijd Koudekerke 08:00 - 17:00
  Ringrijden Souburg 08:30 - 17:00
17 Grote sjezenwedstrijd
Zeeuws kampioenschap sjezen
Gapinge 09:30 - 17:00 

AANKONDIGING:

GEZOCHT:

Een schrijver/schrijfster en een

ringoppasser voor de

Demonstratie in Terneuzen

op zaterdag 14 mei.

 

bedenk, zonder medewerkers

kun je niet ringrijden.

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Delta Zeeland Fonds en
Rabobank Clubkas Campagne
zijn ook in 2015 onze grootste
donateurs.

 

.