Afdrukken

Ringrijden bij Groepsaccomodatie Weltevreden op 3 augustus 2022

nr.  naam deelnemer 22 overig
1 Quinto Francke 20 winnaar na kamp
  Kevin Maljaars 20  
3 Isabel de Nood 19  
4 Cora Dekker 18  
  Kim Stroo 18  
  Nancy de Visser 18 winnaar van de puntenkoers
7 Laurien van Sluijs 17  
8 Karel Geldof 16  
9 Kristel van Sluijs 15  
10 Vera Hazelaar 13  
  Joyce Jobse 13  
12 Anouk Poppe 12  
13 Kim Joziasse 11  
  Danny Poppe 11  
  Jasmijn Dekker 11  
  Marit Poppe 11  
17 Daisy Poppe 10  
  Dominique de Voogd 10  
  José de Buck 10  
  Wim Poppe 10 winnaar versieringsprijs

Ringrijden Oostkapelle, 3e Pinkster

nr.  naam deelnemer 30 ringen overig
1 Quinto Francke 30 winnaar 2e beker, 4e prijs versiering koudbloedpaarden, 1e prijs volgringen ongehuwden, 3e prijs Taarten ongehuwden
2 Kim Stroo 29 winnaar 6e beker, 2e prijs Damesbeker, 1e prijs volgringen gehuwden, 2e prijs Taarten gehuwden
3 Jordy Maljaars 28 winnaar 3e beker, winnaar Jeugdbeker, 2e prijs volgringen ongehuwden, 2e prijs Taarten ongehuwden
4 Cora Dekker 27 winnaar 1e beker, winnaar Pollepel, 2e prijs volgringen gehuwden
5 Kevin Maljaars 26 winnaar 5e beker, 3e prijs volgringen ongehuwden
6 Joyce de Buck 25 winnaar 7e beker
7 Annemieke Poppe 24 winnaar 9e beker
  Kimberly Crielaard 24 winnaar 4e beker, 4e prijs versiering warmbloedpaarden, 3e prijs Damesbeker, 3e prijs volgringen gehuwden
9 Kristel v. Sluijs 22 winnaar 8e beker
  Isabel de Nood 22 winnaar Damesbeker
  Nancy de Visser 22 1e prijs versiering warmbloedpaarden, 3e prijs Jeugdbeker, 3e prijs pollepel (fles bramenjenever)
  Karel Geldof 22 2e prijs versiering koudbloedpaarden, 3e prijs Taarten gehuwden
  Joyce Jobse 22 1e prijs Taarten gehuwden
14 Vera Hazelaar 20 1e prijs Taarten ongehuwden
  Jan-Willem Poppe 20 winnaar 10e beker, 2e prijs Pollepel (paar klompen)
16 Daisy Poppe 19 2e prijs versiering warmbloedpaarden
17 Peter de Visser 18  
18 Mirre Brouwer 17  
  Janneke Jacobse 17  
  Levina Francke 17  
  Annemarie Geldof 17 5e prijs versiering warmbloedpaarden
22 Kim Joziasse 16 3e prijs versiering warmbloedpaarden
23 Laurien van Sluijs 15 1e prijs versiering koudbloedpaarden
  Jasmijn Dekker 15 debutante
  Linda Blaas 15  
26 Janette Poppe 14  
  Wim Poppe 14  
  Marit Poppe 14 2e prijs Jeugdbeker
  Dominique de Voogd 14  
30 Danny Poppe 11 5e prijs versiering koudbloedpaarden
31 Anouk Poppe 10  
32 José de Buck 7 3e prijs versiering koudbloedpaarden
33 Maral de Swart 5  
34 Danisha Maljaars 0 uitgevallen na eerste beurt

27 mei 2022

Op minicamping Shalom in Oostkapelle hielden de Oostkapelse en de Ringrijdersvereniging te Gapinge een wedstrijd. We hadden deze wedstrijd drie debutanten te weten; Nada van Horsen en Larissa Harthoorn van de afdeling Gapinge en Maral de Swart van de ORV.

Voor de lunch werd de pollepel verreden en die werd gewonnen door Janette Poppe. Ze moest hiervoor de 14 mm ring steken. Na de lunch werd er gestreden om de bekers in een kleine en grote finale. In een kamp om de bekers van de kleine finale werd de kamp gewonnen door Simone Janse.

In de grote finale werd de eerste gewonnen door Dennis Willeboordse die hiervoor twee keer de 10 mm ring moest steken. De dagwinnaar werd Rick Eckhart met 26 van de 28 te steken ringen.

nr.  naam deelnemer 28 ringen overig
1 Rick Eckhart 26 winnaar van 2e beker grote finale
2 Dennis Willeboordse 25 winnaar van 1e beker grote finale
  Gijs van de Broeke 25 winnaar van 3e beker grote finale
  Bram van Boxtel 25  
5 Jordy Maljaars 22  
  Karel Geldof 22  
7 Annemieke Poppe 21  
8 Elvira Hersbach 19  
  Elise Willeboorde 19 winnaar 2e beker kleine finale
  Janette Poppe 19 winnaar pollepel
  Simone Janse 19 winnaar 1e beker kleine finale
12 Laurien van Sluijs 17 winnaar 3e beker kleine finale
13 Annemarie Geldof 16  
  Wim Poppe 16  
  Danny Poppe 16  
16 Anoek Poppe 9  
17 Marit Poppe 7  
18 Larissa Harthoorn 5  
19 Maral de Swart 4  
20 Nada van Horssen 3